Héra belső falfesték matt fehér 2l

Héra belső falfesték matt  fehér 2l
Hígithatóság: Szükség esetén első rétegnél max. 15 %, második-harmadik rétrétegnél max. 5 % vízzel.
Kiadósság: 9 m2/liter
Kiszerelések: 2l; 4l; 8; 15l
Javasolt rétegszám: 2-3 réteg
Száradási idő: 2 óra
Átfesthetőségi idő: 2 óra.
Nem kérek plusz szolgáltatást
"Törékeny csomag" biztosítás díja +2 000 Ft
3 220 Ft
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Részletek
Adatok
Részletek
Vakolt, meszelt vagy bármilyen, korábban már más diszperziós festékkel festett, beltéri falfelületre, un. Rauhfaser fűrészporos tapétára közvetlenül felvihető. Könnyen eldolgozható, kiváló fedőképessége mellé magas fehérség párosul. A matt bevonat esztétikus megjelenést ad. A fal természetes szellőzését nem gátolja, lég- és páraáteresztő.
AQUAKOLOR színezőpasztával pasztell árnyalatokra színezhető, ilyenkor a falat FALFIX diszperziós mélyalapozóval vagy GLETTFIX/DISZPERZIT BELTÉRI ALAPOZÓVAL kell előkezelni. Gépi színezésre a Héra Kolor emblémával ellátott termékeink javasoltak.
Választék: A matt bevonatot adó fehér festék 2, 4, 8 és 16 literes műanyag vödörben kapható.
Felhordás: Alapos felkeverés után ecseteléssel, hengerezéssel vagy szórással.
A festéshez ajánlott ProGold termékek: Vestan Festőhenger Nyéllel (pl. 00932015) Festőhenger Extra (pl. 00948076), Festőhenger Báránybőr (pl. 00928137), Szögletes Mennyezetkefe (00949541)
Felület előkészítés: A régi laza, pergő vakolat- és festékréteget mechanikai úton el kell távolítani. Az esetleges vakolathibákat Unikitt mestertapasszal ki kell javítani, glettelésre Triglett beltéri porglett használata javasolt. Por glett vagy gipszes glettelés után a fal szívóképességét Falfix diszperziós mélyalapozó/Héra diszperziós mélyalapozóval vagy Diszperzit beltéri beeresztővel kell kiegyenlíteni. Festés előtt a felületet vízzel meg kell nedvesíteni. CMC-alapú glettanyagok használatát nem javasoljuk. Az így előkészített és benedvesített falfelületre kell alapos felkeverés után a Héra belső falfestéket - felhordani a felület minőségétől függően 2 esetleg 3 rétegben. A festés történhet ecseteléssel, hengerezéssel vagy szórással. Az egyes rétegek felvitele között legalább 2 óra száradási időt kell biztosítani. A festés +5°C-nál alacsonyabb hőmérsékletű helyiségben vagy festékkel nem végezhető.
Adatok
Méret
2 Liter
Gyári cikkszám
353449
EAN kód
5996281059903
Cikkszám
5950291
Tömeg
3,182 kg/db
Webáruház készítés
stripe_com